Akcja ,,Dzień bez telefonu" w płońskim I Liceum Ogólnokształcącym.

  • 04.12.2019, 14:21
Akcja ,,Dzień bez telefonu" w płońskim I Liceum Ogólnokształcącym. Fot. zbiory I LO Płońsk
"Telefony, telefony. Gdzie dzwonić mam/Jaki numer mam wykręcić / Do kogo z was" śpiewał kiedyś Grzegorz Ciechowski. Wychodząc wbrew słowom piosenki, we wtorek, 3 grudnia 311 uczniów I Liceum Ogólnokształcącym na osiem godzin spróbowało zapomnieć o swoich telefonach i żadnych numerów nie "wykręcać".

W ramach akcji "Dzień bez telefonu" oddali oni swoje telefony w depozyt i zamiast spędzać przerwy w internecie, wykorzystali je na rozmowy, gry planszowe i gry towarzyskie. Wszyscy wyglądali na bardzo zadowolonych, więc może częściej będą teraz odkładać swoje "komórki" na bok...?

Akcja przeprowadzona we wszystkich szkołach zarządzanych przez Powiat Płoński miała na celu zwrócenie uwagi na problem fonoholizmu i jest jednym z działań Starostwa Powiatowego w Płońsku objętych projektem pod nazwą „Przeciwdziałanie zjawiskom patologii wśród dzieci i młodzieży w Powiecie Płońskim” w ramach „ Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”, dofinansowanego przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.

 

Info. za I LO Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe