Montaż wiaty przystankowej w Radzyminku

  • 21.11.2019, 18:44
Montaż wiaty przystankowej w Radzyminku Fot. zbiory UG Naruszewo
W dniu 20 listopada 2019 roku został dokonany montaż wiaty przystankowej w miejscowości Radzyminek przy drodze krajowej nr 50.

Zgodnie z uzgodnieniem GDDKiA na 7 dni przed rozpoczęciem prac montażowych, została powiadomiona o zamiarze wprowadzenia czasowej organizacji ruchu GDDKiA w Warszawie oraz Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu. Koszt rozstawienia organizacji ruchu na czas montażu to 738, 00 zł. Przedstawiciel GDDKiA skontrolował zgodność czasowej organizacji ruchu z zatwierdzonym projektem. Po wykonaniu montażu wiaty przystankowej, protokolarnie została przywrócona stała organizacja ruchu i przekazany pas drogowy zarządcy drogi, tj. GDDKiA.

Koszt całkowity realizacji zadania - 5 695,31 zł brutto.

 

Info. za UG Naruszewo

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe