Warsztaty dla Rady Seniorów

  • 21.11.2019, 11:30
Warsztaty dla Rady Seniorów Fot. UM Płońsk
W środę, 20 listopada w trakcie Ogólnopolskiego Dnia Seniorów, Radni Rady Seniorów Miasta Płońska uczestniczyli w warsztatach pn. „Audyt naszej Rady”.

W trakcie dwóch spotkań pod okiem eksperta Martyny Studzińskiej reprezentującej Fundację Zaczyn, Radni Seniorzy pozyskali wiedzę na temat usprawnienia komunikacji pomiędzy członkami Rady, a także jak komunikować się z innymi instytucjami, organizacjami.

Celem warsztatów była też analiza jak funkcjonuje Rada Seniorów, co dotychczas osiągnęła oraz jakie plany może zrealizować w przyszłości. Omówione zostały dobre praktyki działania innych Rad Seniorów. Pozyskane informacje będą służyć polepszeniu pracy na rzecz osób starszych.

 

Info. UM. Płońsk

 


                                                                          

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe