Mieszkanie z kulturą

  • 20.11.2019, 10:16 (aktualizacja 21.11.2019, 18:48)
Mieszkanie z kulturą Fot. UM Płońsk
Już wkrótce 9 nowych mieszkań pojawi się w bloku przy ulicy Płockiej 86. Władze miasta postanowiły przebudować lokale na parterze. Kilka lat temu w tym miejscu swoją tymczasową siedzibę miało Miejskie Centrum Kultury - działające tam jako "Market z kulturą".

Największe spośród mieszkań będzie miało 54,3 m2, najmniejsze - 18,1 m2. We wszystkich znajdą się łazienki i pokoje z aneksem kuchennym. Nowe mieszkania należące do miasta mogą okazać się przydatne np. w czasie zbliżającej się rewitalizacji płońskiego rynku i renowacji znajdujących się w nim kamieniczek.

Mimo napiętego budżetu inwestycja zostanie sfinansowana z pieniędzy miasta. W planie budżetu na 2020 r. przeznaczono na ten cel 900 000,00 zł

 

Info. UM. Płońsk

 

 


 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe