Ogólnopolski sukces Kingi Maćkiewicz - uczennicy SP w Siedlinie.

  • 04.11.2019, 08:53 (aktualizacja 05.11.2019, 15:13)
Ogólnopolski sukces Kingi Maćkiewicz - uczennicy SP w Siedlinie.
Kinga Maćkiewicz jest uczennicą klasy piątej Szkoły Podstawowej im. Księdza Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlinie. Bierze udział w licznych konkursach o tematyce religijnej. Wiele razy otrzymywała wyróżnienia i była laureatką na etapie nie tylko szkolnym, ale także dekanalnym, diecezjalnym, wojewódzkim.

26 października br. uczestniczyła w gali XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego. Konkursu dla ludzi myślących organizowanego przez Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie.W kategorii uczniów do klasy VI zdobyła I miejsce. Podczas uroczystości Kinga odczytała fragmenty swojego opowiadania „ Dzięki Janowi Pawłowi II…  Co zawdzięczają ludzie i ty sam papieżowi – Polakowi?”

Warto nadmienić, że to już kolejne zwycięstwo Kingi w konkursie o zasięgu ogólnopolskim. W roku 2017 otrzymała ona I miejsce za  pracę plastyczną „Mój dar dla Matki Bożej” i  II miejsce za wiersz „Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną”. Uczennica przygotowywała prace konkursowe pod kierunkiem katechetki – Marzeny Sadowskiej.

Info. za  SP Siedlin

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe