Ślubowanie uczniów I LO i DEN w nowomiejskiej szkole

  • 17.10.2019, 18:00
Ślubowanie uczniów I LO i DEN w nowomiejskiej szkole Fot. zbiory ZS Nowe Miasto
W środę, 16 października 2019r. odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Mieście.

W obecności dyrekcji szkoły, rady pedagogicznej i kolegów, uczniowie złożyli ślubowanie, które zgodnie ze szkolnym ceremoniałem jest symbolicznym przyjęciem pierwszoklasistów w poczet społeczności Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście. W kolejnej części uroczystości odbyło się ślubowanie nowego pocztu sztandarowego i przejęcie opieki nad sztandarem od ustępującego składu reprezentującego szkołę.

Na koniec przedstawiciele SU złożyli w imieniu całej społeczności uczniowskiej najserdeczniejsze życzenia i podziękowania dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 

Info.  ZS Nowe Miasto

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe