Dotacja dla szpitala w Płońsku w kwocie 60 tysięcy złotych !

  • 01.10.2019, 17:50
Dotacja dla szpitala w Płońsku w kwocie 60 tysięcy złotych ! Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
Dnia 1 października 2019 podpisano umowę między Gminą Miastem Raciąż, reprezentowanym przez Burmistrza Miasta Raciąż – Mariusza Godlewskiego a Powiatem Płońskim, reprezentowanym przez Starostę Elżbietę Wiśniewską i Wicestarostę Krzysztofa Wrzesińskiego.

W ramach umowy Miasto Raciąż udzieli Powiatowi pomocy finansowej w formie dotacji celowej z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu sprzętu i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w kwocie 60 tysięcy złotych.

 - ,,Darowizna jest przekazana między innymi, dlatego, że szpital prowadzi u nas punkt nocnej i świątecznej pomocy medycznej. Współpracujemy blisko i myślę, że zarówno mi jak i wszystkim mieszkańcom, zależy na tym by był jak najlepiej wyposażony, jeśli chodzi o sprzęt” – dodaje Burmistrz Miasta Raciąż Mariusz Godlewski.

 

Info. Starostwo Powiatowe w Płońsku

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe