13 Festyn Rodzinny ,,Mama, Tata, Ja - Miasto Dzieciom"

  • 03.06.2019, 09:05
13 Festyn Rodzinny ,,Mama, Tata, Ja - Miasto Dzieciom" Fot. zbiory MCK Płońsk
W niedzielę, 2 czerwca na terenie przy MCK i MCSiR w Płońsku odbył się 13 festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Ten dzień należał do najmłodszych, na których czekało wiele atrakcji i niespodzianek.

Teatr pod Orzełkiem zaprosił dzieci do Cukierni Pana Marcepana na cukierkowe zabawy. Nie zabrakło tańców przytulańców. W przerwach między tańcami uczestnicy zabawy rywalizowali w słodkich konkursach: dekorując lukrem rodzinę Ciastusiów, pracując w fabryce słodkości, karmiąc torcikami bajkowego Jasia i Małgosię.
Działania animacyjne m.in. gry, konkursy, malowanie twarzy przygotowała Młodzieżowa Grupa Zadaniowa ISKIERKI. Ponadto w tym dniu dzieci mogły obejrzeć bezpłatny seans w Kinie Kalejdoskop, bezpłatnie korzystać z basenu i tenisa stołowego, jak również z ,,Parku rozrywki’’, waty cukrowej, obejrzeć pokaz sprzętu policyjnego, strażackiego i Jednostki Strzeleckiej 1006.

Organizatorami imprezy byli: Urząd Miejski, Miejskie Centrum Kultury, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Płońsku przy współpracy Powiatowej Komendy Policji w Płońsku, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Płońsku, Jednostki Strzeleckiej 1006 Płońsk.

Info.  MCK Płońsk

 

                         

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe