Pobili i okradli obywatela Ukrainy… Policja ich już dorwała!

  • 27.11.2018, 12:52
  • info za KPP Płońsk
Pobili i okradli obywatela Ukrainy… Policja ich już dorwała! źródło fot. Polskie Radio
20 listopada w godzinach popołudniowych zgłosił się do KPP w Płońsku 26-letni obywatel Ukrainy i poinformował, że w nocy z 18/19 listopada w Płońsku na ul. Pułtuskiej doszło do rozboju na jego osobie.

20 listopada w godzinach popołudniowych zgłosił się do KPP w Płońsku 26-letni obywatel Ukrainy i poinformował, że w nocy z 18/19 listopada w Płońsku na ul. Pułtuskiej doszło do rozboju na jego osobie. Cudzoziemiec opowiedział policjantom, że był popychany i bity w głowę przez trzech nieznanych mu sprawców. Po tym jak doprowadzili go do stanu bezbronności zabrali mu plecak. W plecaku były m.in. pieniądze, telefon komórkowy, paszport. Pokrzywdzony oszacował  sumę strat na ponad 2500 złotych.

Kryminalni po przyjęciu zawiadomienia od razu podjęli czynności, które doprowadziły do ustalenia sprawców. Już następnego dnia dwóch z nich zostało zatrzymanych. Jak się okazało, byli to 24 i 36-letni mieszkańcy Płońska, którym przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa rozboju.

W dniu 23 listopada Sąd Rejonowy w Płońsku na wniosek Prokuratora Rejonowego w Płońsku wobec sprawców zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Najbliższe święta sprawcy spędzą za kratkami, którym grozi kara do 12 lat więzienia.

info za KPP Płońsk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe