Spotkanie autorskie z Małgorzatą Nowacką

  • 25.10.2018, 10:57
  • Katarzyna Rólka
Spotkanie autorskie z Małgorzatą Nowacką fot. Katarzyna Rólka
We wtorek, 23 października Płońsk odwiedziła Małgorzata Nowacka. Spotkanie odbyło się w płońskim internacie przy ZSO im. H. Sienkiewicza na ul. Płockiej.

Małgorzata Nowacka to autorka książki ,,Przystojny jestem, a ona mnie nie chce”, który ma formę pamiętnika i jest typową  lekturą dla młodych osób. W zabawny sposób opisuje życie nastolatka.

To właśnie z myślą o młodzieży takie spotkanie z  Małgorzatą Nowacką zostało zorganizowane, a wszystkich zebranych przywitała kierownik internatu – Renata Dychto.

 Autorka książki już po raz drugi gościła w naszym mieście. Pierwsze odbyło się w marcu w Bibliotece Pedagogicznej. Teraz natomiast jej odbiorcami była licznie zgromadzona młodzież. Małgorzata Nowacka opowiedziała o powstaniu książki, która jest jej debiutem literackim i skąd czerpała inspiracje, a napisała ją  bowiem mając 17 lat. Jest też autorką opowiadania ,,Moje życie z niedosłuchem”. Bo należy  nadmienić, że jej głównym problem jest niedosłuch, bardzo poważne schorzenie, z którym zmaga się od najmłodszych lat, ale jak sama mówi, wiele osób nie rozumie tego problemu, bądź myli go z głuchotą.

Podczas spotkania była możliwość zakupu jej książki.

Katarzyna Rólka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe