Dzień Głośnego Czytania w SP im. Marii Konopnickiej

  • 25.10.2018, 10:30
  • red
Dzień Głośnego Czytania w SP im. Marii Konopnickiej
Uczniowie klas I - III ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Naruszewie obchodzili Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji dzieci przygotowały zakładki do książek z napisem ,,Mamo, Tato, czytaj mi książki", ulotki, transparenty i plakaty zachęcające do czytania.

Do akcji głośnego czytania zaprosili swoich rodziców, babcie, dziadków, a także pracowników szkoły, higienistkę szkolną. Propagowali czytelnictwo w szkole i podczas spaceru po najbliższej okolicy, zapraszając wszystkich napotkanych ludzi do czytania. Odwiedzili też Gminną Bibliotekę w Naruszewie i przedszkole, gdzie wręczyli swoim młodszym kolegom zakładki do książek. Dzień ten był świetną okazją do poznania zalet głośnego czytania, takich jak: wzbogacanie słownictwa, rozwijanie wyobraźni, czy budowanie więzi między rodzicem i dzieckiem.

                                                                                                                         

red

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe