Medale Komisji Edukacji Narodowej dla wicedyrektorów ZS w Nowym Mieście

  • 18.10.2018, 11:09
  • Katarzyna Rólka
Medale Komisji Edukacji Narodowej dla wicedyrektorów ZS w Nowym Mieście fot. zbiory Szkoły
We wtorek, 16 października Mazowiecki Kurator Oświaty zorganizował w Domu Polonii w Pułtusku uroczystą galę wręczenia odznaczeń państwowych, resortowych i nagród przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, Medale Komisji Edukacji Narodowej otrzymały Anna Wyrwich i Beata Wardzińska z Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście. Te zaszczytne wyróżnienia zostały przyznane na wniosek dyrektor ZS - Edyty Jakubowskiej.

Anna Wyrwich jest nauczycielem języka rosyjskiego z 16 letnim stażem pracy, a od 2011 roku pełni funkcję wicedyrektora Zespołu Szkół w Nowym Mieście. Od wielu lat zajmuje się wymianą międzynarodową w Zespole Szkół. Obecnie realizuje projekt "Z tradycją w nowoczesność, czyli polsko-ukraińskie gotowanie" ze 144 LO w Kijowie. Ponadto Anna Wyrwich współpracuje z Fundacją EuroWeek - Szkoła Liderów.

Beata Wardzińska to nauczyciel plastyki z 26 letnim stażem pracy. Od 2009 roku pełni funkcję wicedyrektora Zespołu Szkół. Osiągała ze swoimi uczniami znaczące sukcesy w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym mistrzostwo i wicemistrzostwo powiatu i rejonu Ciechanów oraz wicemistrzostwo Mazowsza. Ponadto była inicjatorką warsztatów artystycznych dla uczniów, nauczycieli, rodziców i społeczności lokalnej.

-  „Panie wicedyrektorki wzorowo wykonują powierzone obowiązki oraz aktywnie uczestniczą w realizacji zadań dydaktyczno- wychowawczych. Dzielą się wiedzą i doświadczeniem z innymi pracownikami szkoły, wykazują szczególną dbałość o odpowiednią organizację pracy Zespołu Szkół. Cieszą się zaufaniem i autorytetem wśród grona  nauczycielskiego. Prezentują szczególną odpowiedzialność. Cechuje je profesjonalizm, sumienność i kreatywność”. – mówiła dyrektor szkoły – Edyta Jakubowska.

Katarzyna Rólka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe