Propozycje na Walentynki w Płońsku

Walentynki to idealny czas na romantyczne spotkanie. Jeśli mieszkasz w Płońsku i szukasz miejsca, w którym możesz spędzić ten wyjątkowy dzień ze swoją drugą połówką, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Od restauracji po parki, Płońsk oferuje wiele atrakcji, które sprawią, że ten szczególny dzień będzie niezapomniany.

Restauracje

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz w spokoju spędzić czas ze swoją drugą połówką, w Płońsku jest wiele restauracji, które oferują specjalne menu na Walentynki. Restauracja „U Kacpra” ma dla swoich gości przygotowaną specjalną kolację, składającą się z trzech dań oraz deseru i lampki wina. Cena tego menu to tylko 80 zł za osobę. Inna propozycja to restauracja „Pod Dębem”, która oferuje zestaw złożony z trzech dań, lampki wina oraz deseru. Cena tego menu to 70 zł za osobę.

Kino

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz spędzić romantyczny wieczór ze swoją drugą połówką, kino w Płońsku jest doskonałym miejscem. W tym miesiącu kino oferuje szereg romantycznych filmów, które na pewno sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany. Wśród nich są m.in. „Dirty Dancing”, „Pretty Women”, „Titanic”, „Ghost” czy „Bridget Jones”. Bilety na seans kosztują tylko 20 zł.

Koncerty

Jeśli szukasz oryginalnego sposobu na spędzenie Walentynek w Płońsku, to polecamy Ci koncert. W tym miesiącu w mieście odbywa się wiele koncertów, które na pewno sprawią, że ten wyjątkowy wieczór będzie niezapomniany. Wśród nich są m.in. koncert zespołu muzycznego „Young Guns”, koncert jazzowy „Smooth Jazz” oraz koncert rockowy „Rock City”. Bilety na koncert kosztują tylko 20 zł.

Parki

Jeśli szukasz spokojnego miejsca na romantyczny spacer w Płońsku, to na pewno warto odwiedzić Park Miejski. To idealne miejsce na spacer, piknik lub po prostu na chwilę relaksu. Możesz tu spotkać wiele pięknych roślin i kwiatów, a także zwierząt. W parku znajduje się również kilka restauracji, w których można zjeść coś smacznego. A jeśli szukasz czegoś bardziej ekscytującego, to warto odwiedzić Park Rozrywki, w którym można skorzystać z wielu atrakcji, takich jak roller coaster, karuzele i wiele innych.

Jak widać, Płońsk oferuje wiele atrakcji na Walentynki. Wybierz jedną z powyższych propozycji i spędź ten wyjątkowy dzień ze swoją drugą połówką!

Oceń artykuł: Propozycje na Walentynki w Płońsku

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5