Jakie sygnały wysyła facet gdy jest zainteresowany kobietą?

Jakie sygnały wysyła facet gdy jest zainteresowany kobietą?

Kiedy facet zaczyna okazywać ci zainteresowanie, wysyła sygnały, na które powinnaś zwrócić uwagę. Sygnały te mogą być znakiem, że jest on gotów przejść na wyższy poziom. Może to być wszystko, od zwykłego dotknięcia twojego ramienia po pełny pocałunek.

Łaskotanie

Jeśli kiedykolwiek byłeś łaskotany, wiesz, że może to być bardzo przyjemne doświadczenie. Jednak niektórzy ludzie tego nienawidzą. Na szczęście istnieje kilka technik zwalczania tego uczucia. Możesz oszukać swój mózg, żeby nie odczuwał łaskotek, albo możesz ich w ogóle unikać.

Jedną z technik, którą niektórzy stosują, żeby uzyskać dobre łaskotki, jest położenie rąk na rękach osoby, którą łaskoczą. W ten sposób wywołują ruchy ciała, które imitują bolesne uczucie.

Inna technika polega na użyciu miękkich piór. Na przykład w madryckim spa używa się miękkich piór, żeby uspokoić klientów.

Łaskotanie jest sposobem komunikacji między przyjaciółmi, kochankami i rodziną. Jest to forma zabawy towarzyskiej, a także sposób karania. Charles Darwin napisał pod koniec XIX wieku, że łaskotanie jest mechanizmem więzi społecznej.

Są dwa rodzaje łaskotania: knismesis, które jest powodowane przez lekki nacisk, i gargalesis, które powoduje śmiech. Knismesis występuje zarówno u ludzi, jak i u zwierząt.

Łaskotanie

Nie jest tajemnicą, że kobiety są o wiele lepsze w odbieraniu sygnałów z języka ciała niż mężczyźni. Ale mężczyźni też mają tendencję do popełniania błędów. Jeśli jesteś zainteresowany kobietą, możesz nauczyć się odczytywać jej sygnały.

Najczęstszym gestem upiększającym jest zabawa włosami. Odrobina wygładzania, układania i lizania włosów może wiele zdziałać. Niektóre kobiety wymawiają się nawet wyjściem do łazienki, żeby poprawić sobie fryzurę. Jednak jeśli jesteś na randce, lepiej unikaj dotykania włosów dziewczyny.

Kolejnym jest lustrzane odbicie. Kiedy facetowi podoba się kobieta, będzie próbował naśladować jej gesty. Jest to szczególnie ważne, jeśli kobieta ma na sobie makijaż. Mężczyźni będą się również przyglądać jej ciału. Mogą nawet zanurzyć wzrok w dół, by sprawdzić jej nogi.

Mimo że możesz myśleć, że prezencja jest tylko dla dziewczyn, to nie jest tak. Mężczyźni też mogą to robić. Ku zmartwieniu wielu kobiet dotykają swoich włosów i gałek ocznych, aby pokazać, że są Tobą zainteresowani.

Skorzystaj z okazji, aby Ci pomóc

Jest wiele sposobów na sprawdzenie męskości mężczyzny, ale pytanie o to, który z nich jest najlepszy, jest często pytaniem bezsensownym. Najlepszym sposobem, aby się upewnić, jest wyjście na zewnątrz i wypróbowanie tego na własnej skórze. Oczywiście wiąże się to z odrobiną egoizmu z twojej strony, ale zostaniesz za to nagrodzony. A jeśli będziesz miał szczęście, możesz nawet natknąć się na odpowiednią osobę.

Na początek prawdopodobnie będziesz chciał trochę poczytać, i to nie tylko w internecie. Dotrzymywanie kroku Jonesom to nie lada wyczyn i zdrowy mężczyzna zrobi wszystko, żeby tego uniknąć. Jeśli chcesz być najlepszy, lepiej miej dobry plan gry.

Utrzymywanie jej na dystans

Mężczyzna, który jest zainteresowany kobietą, może trzymać ją na dystans. Oznacza to, że nie dopuszcza jej do swojej przestrzeni osobistej i nie wchodzi jej w drogę. Może oceniać jej atuty lub próbować zwrócić na coś uwagę.

Mężczyźni są często zaprogramowani na wysyłanie fizycznych sygnałów, gdy są zainteresowani kobietą. Kiedy widzą kogoś, kto ich pociąga, w ich organizmie wzrasta poziom dopaminy. To dlatego kobiety nieświadomie naśladują niektóre ich ruchy fizyczne, kiedy mężczyzna jest w pobliżu.

Na przykład, jeśli kobieta jest tobą zainteresowana, może podnieść brwi, uśmiechnąć się lub przechylić głowę w jedną stronę. Antropologowie nazywają to „błyskiem w brwiach”. Jest to szybki, błyskawiczny sygnał.

Jeśli kobieta jest Tobą zainteresowana, będzie starała się utrzymać Cię w zasięgu wzroku. Może się do Ciebie zbliżyć, przejść obok Ciebie lub zmienić ubranie. I chociaż możesz myśleć, że to normalna reakcja na to, że ktoś się do Ciebie zbliża, to może to być również subtelny sygnał, że jest Tobą zainteresowana.

Oceń artykuł: Jakie sygnały wysyła facet gdy jest zainteresowany kobietą?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5