Jak miło spędzić czas wolny z zestawami LEGO®?


Jak miło spędzić czas wolny z zestawami LEGO®?

Klocki LEGO® są ponadczasowe i uniwersalne. Idealne do zabawy nie tylko dla dzieci. Z takiej zabawy mogą korzystać również dorośli, dla których klocki LEGO mogą być świetnym sposobem na relaks i spędzenie wolnego czasu. A w tym pomocne będą wyjątkowe zestawy klocków. Które będą najciekawsze dla dorosłych?

Ford GT, wersja z 2022 roku

Miłośnicy mechaniki i szybkiej jazdy z pewnością zachwycą się modelem, jakim można zbudować z klocków, Fordem GT, wersja z 2022 roku. Model składa się z 1468 elementów i jest w skali 1:12. Już samo budowanie sprawi wiele radości. Umiejscowienie auta w widocznym miejscu będzie sprawiało, że uczucie to powróci za każdym razem, gdy można będzie podziwiać swoje własne dzieło.

Ford GT wersja z 2022 roku to perfekcyjnie odwzorowany model, zachwycający ogromną ilością detali. Auto wygląda dokładnie tak jak jego rzeczywisty odpowiednik. Bagażnik i drzwi otwierają się, a spoiler można regulować.

Ford GT to doskonały pomysł na prezent dla miłośnika motoryzacji. Auto można również podarować sobie i spędzić miło czas na jego składaniu i podziwianiu efektów swojej pracy.

Bukiet z polnych kwiatów

Klocki LEGO dla dorosłych to ciekawa i nieco nietypowa dekoracja w domu, która będzie przyciągała wzrok gości i zachwycała domowników, szczególnie gdy to oni samodzielnie złożą ją z klocków. Piękną dekoracją do domu, przy której tworzeniu można spędzić miło czas może być zestaw Bukiet z polnych kwiatów, do zbudowania z 939 elementów. W bukiecie znajduje się aż 8 różnych polnych kwiatów, co pozwala na stworzenie ciekawej i niebanalnej kompozycji, która w przeciwieństwie do prawdziwych kwiatów przetrwa w każdych warunkach. Łodygi w bukiecie mają różne długości.

Bukiet polnych kwiatów zaliczany jest to botanicznej kolekcji LEGO. Co ciekawe, cześć z elementów wykorzystywanych do stworzenia całej kompozycji została wykonana z plastiku pochodzenia roślinnego.

Zamek Hogwart™ i błonia

Przygody małego czarodzieja to opowieść lubiana nie tylko przez dzieci i nastolatków. To opowieść uwielbiana też przez dorosłych, którzy chcą przenieść się, choć na chwilę do magicznego świata Hogwartu. Idealnym środkiem do celu będzie zestaw LEGO Zamek Hogwart™ i błonia. Model przedstawia się imponująco, będzie świetną dekoracją do pomieszczenia sympatyków Harry’ego Pottera.

Do zbudowania Zamku w Hogwarcie potrzeba 2660 elementów. Zbudowana konstrukcja będzie miała wysokość 21 cm, szerokość 35 cm i głębokość 25 cm. W zamku nie może zabraknąć tak kultowych miejsc jak Wieża Głowna czy Wielka Sala, gdzie miało miejsce mnóstwo istotnych wydarzeń w tej opowieści. Zamek jest pełen ciekawostek – można poszukiwać Komnaty Tajemnic lub zagłębiać liczne ukryte przejścia. Zamek Hogwart™ i błonia to sama przyjemność ze składania, relaks i satysfakcja dla dorosłych.

Chewbacca™

Klocki LEGO dla dorosłego? Oczywiście! Klocki to zabawka ponadczasowa nie znająca podziałów na płeć czy wiek. Bawić się nimi i podziwiać może absolutnie każdy, kto tylko będzie miał na to ochotę.

Miłośników sagi Gwiezdne Wojny zachwyci Chewbacca, figurka mająca około 46 cm wysokości, zbudowana z 2319 elementów. Figurka powstała z okazji 40. rocznicy filmu Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi – już samo jej składanie jest satysfakcjonujące, podobnie jak podziwianie swojego dzieła ustawionego na półce.

Figurka zachwyca swoim starannym wykonaniem i zaplanowaniem każdego nawet najmniejszego detalu. Twórcy w wyjątkowo oryginalny sposób odwzorowali tu włosy Chewbacci. Figurka nie mogła zostać niewyposażona w tak charakterystyczne dla postaci elementy jak bandolier i wielka kusza.

Yamaha MT-10 SP

Jaki miłośnik motoryzacji może spędzić swój wolny czas? Gdy pogoda nie sprzyja swoją pasję może przełożyć na klocki LEGO układając z wyjątkowy model – Yamaha MT-10 SP. To 1478 elementów, pozwalających na złożenie maszyny o wymiarach 25 cm x 44 cm x 15 cm (wysokość x długość x szerokość).

Czterocylindrowy silnik i trzybiegowa skrzynia biegów, to tylko niektóre elementy, które w stosunku do oryginału zostały odwzorowane w sposób perfekcyjny, co sprawi, że model Yamaha MT-10 SP doskonale będzie się prezentował wyeksponowany na półce.

Wszystkie elementy są najwyższej jakości, wykonane z dużą starannością i dbałością o detale. Jak czerpać jeszcze więcej przyjemności z układania klocków? Wystarczy sięgnąć po dedykowaną aplikację LEGO Builder.

Królewska Muszla Małej Syrenki

Nawet w dorosłym może tkwić małe dziecko. Jak je utrwalić na dłużej? Pomoże w tym zestaw LEGO Królewska muszla Małej Syrenki. Z 1808 elementów można budować konstrukcję o wymiarach 32 cm x 31 cm x 20 cm (wysokość x szerokość x głębokość).

Dla wzbogacenia efektu wizualnego i ciekawszej zabawy, do zestawu dołączono 5 mnifigurek.

Ułożona muszla prezentuje się efektownie – idealnie odnajdzie się na półce dorosłej już wielbicielki Małej Syrenki. Zestaw można dowolnie eksplorować, odkrywając za każdym razem coś nowego i interesującego.


Oceń: Jak miło spędzić czas wolny z zestawami LEGO®?

Średnia ocena:4.66 Liczba ocen:12