Gdzie szukać pracy w okolicy? Co oprócz Warszawy?


Gdzie szukać pracy w okolicy? Co oprócz Warszawy?

Artykuł Sponsorowany

To nieprawda, że tylko w wielkich aglomeracjach jak Warszawa można szybko znaleźć pracę. W okolicach tego miasta również możesz liczyć na dobrze płatny etat. Dowiedz się, gdzie i jak szukać pracy oprócz Warszawy. To proste!

Praca w Płocku – alternatywa dla pracy w Warszawie

Płock to miasto oddalone zaledwie 110 kilometrów od Warszawy. Zgodnie z danymi GUS na koniec 2021 roku w miasto Płock zamieszkiwało ponad 116 tysięcy osób. To naprawdę sporo, w związku z czym w Płocku powstaje coraz więcej sklepów oraz firm poszukujących pracowników.

Mieszkasz w Płocku? Z pewnością czeka na Ciebie praca w okolicy bądź w samym centrum tego miasta. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby znaleźć dobrą ofertę. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i chwilę wolnego czasu. Rozsiądź się wygodnie w domu i wejdź na stronę GoWork.pl. To jeden z wiodących serwisów pracy w Polsce. Codziennie można na nim znaleźć ponad 80 tysięcy ofert zatrudnienia w całym kraju, również w Płocku i w powiecie płockim.

Ogłoszenia o pracę GoWork.pl umieszczone są w kilku podkategoriach – administracja biurowa, budownictwo, marketing, call center itd. Dzięki temu z łatwością znajdziesz interesującą Cię ofertę. Podczas szukania wymarzonej pracy, możesz zaznaczyć, że preferujesz pracę zdalną bądź dodatkową. To możliwość dorobku na etacie. Nowością są również ogłoszenia skierowane do obcokrajowców, w tym osób z Ukrainy.

Praca w okolicach Warszawy – w jakich miastach szukać?

Województwo mazowieckie poszczycić się może bardzo niskim wskaźnikiem bezrobocia. Na koniec grudnia 2022 roku stopa bezrobocia wyniosła 4,2%. To naprawdę bardzo mało, co oznacza, że w tym rejonie Polski można szybko znaleźć wymarzoną pracę.

Duża liczba ofert pracy dostępna jest w Radomiu. To miasto w województwie mazowieckim położone 110 kilometrów od Warszawy. Można tam aplikować na wiele stanowisk – kierowców/dostawców, księgowych, a także pracowników Służby Cywilnej.

Kolejnym mazowieckim miastem ze sporą ilością ofert pracy jest Ciechanów leżący ok. 100 km na północ od Warszawy. Pracodawcy szukają tam zarówno pracowników fizycznych jak i umysłowych. Możesz liczyć na atrakcyjną formę zatrudnienia o umowę o pracę. Jeśli jesteś studentem, z pewnością zainteresuje Cię praca dodatkowa lub w weekendy na umowę zlecenie.

Jeśli nie stacjonarnie, może hybrydowo?

To tylko niektóre z wielu miast w województwie mazowieckim, gdzie praca czeka na wyciągnięcie ręki. Oczywiście, możesz spróbować swoich sił w poszukiwaniu pracy  w Warszawie, jednak dobrą ofertę znajdziesz też w innych lokalizacjach – Mińsku Mazowieckim, Garwolinie, Siedlcach czy w Sochaczewie.

W dzisiejszych czasach nie musisz mieszkać w centrum dużego miasta, aby otrzymywać sowite wynagrodzenie. Coraz więcej pracodawców ceni sobie pracę zdalną bądź hybrydową. Model hybrydowy łączy pracowników zdalnych z pracownikami zatrudnionymi na miejscu. Mają oni elastyczność w wyborze miejsca i czasu pracy, co jest doskonałą opcją dla młodych rodziców opiekujących się dziećmi lub dla osób, które mieszkają z dala od siedziby swojego pracodawcy.


Oceń: Gdzie szukać pracy w okolicy? Co oprócz Warszawy?

Średnia ocena:4.65 Liczba ocen:9