Czy to prawda że Magda Gessler nie żyje?

Jeśli jesteś fanem serialu Orange Is the New Black, pewnie zastanawiałeś się, czy Magda Gessler jeszcze żyje. Rola Lary w serialu sprawiła, że stała się sławna. Jednak jaka jest prawda o jej śmierci? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Biografia

Magda Gessler jest restauratorką, artystką i prezenterką telewizyjną. Należy do Wschodniego Kościoła Prawosławnego. Jej mężem jest lekarz Waldemar Kozerawski, a ona ma dwoje dzieci. Niektóre z jej restauracji znajdują się w Polsce, inne w Bułgarii, Hiszpanii, na Kubie i w Portugalii. Obecnie mieszka w Madrycie ze swoim partnerem.

Wpis w Wikipedii Magdy Gessler nie robi zbyt wiele, aby przybliżyć Ci jej życie. W rzeczywistości istnieje niewielka szansa, że możesz nawet nie wiedzieć, że ona tam jest. Jest jednak prawdopodobne, że o niej słyszałeś. Być może słyszałeś o jej słynnej eskapadzie kulinarnej lub o niesłychanie popularnym reality show z jej udziałem. Być może widziałeś ją na żywo na jakimś wydarzeniu dla celebrytów. Oprócz występów w telewizji, opublikowała wiele książek na temat jedzenia i wprowadziła na rynek kilka luksusowych marek.

Śmierć

Magdalena Gessler jest malarką, restauratorką i osobowością telewizyjną. Występowała w wielu programach telewizyjnych, takich jak MasterChef, Kuchenne Koszmary czy polska wersja MasterChefa. Jej restauracja U Fukiera w Warszawie przyniosła jej i jej mężowi sławę w gastronomii. Obecnie ma kilka restauracji w Polsce.

Magda Gessler urodziła się w Komorowie, w Polsce. Dorastała w Sofii w Bułgarii i w Hawanie na Kubie. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie. W 1958 roku wyszła za mąż za Piotra Gesslera. Mają dwoje dzieci. Para odnosiła sukcesy w gastronomii i otrzymała kilka nagród.

Po ślubie Magda i Piotr otworzyli w Warszawie restaurację U Fukiera. Restauracja ta sprawiła, że stali się bardzo popularni w gastronomii i otrzymali kilka prestiżowych nagród. Byli bardzo szczęśliwi, a ich życie było pełne miłości. Jednak ojciec Magdy zmarł.

Orange Is The New Black

Orange Is The New Black to oryginalny serial Netflixa, w którym główną rolę gra Magde Gessler. Akcja serialu rozgrywa się w stołecznym więzieniu o zaostrzonym rygorze, gdzie przebywają kobiety skazane za różne przestępstwa. Są one zmuszone do interakcji ze sobą, a także z nowymi i starymi więźniami. W tym sezonie serial będzie poruszał takie tematy jak brutalność policji, rasizm i zdrowie psychiczne. Osoby, które chcą zacząć oglądać serial, mogą skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego.

Chociaż oficjalna nazwa serialu to „Orange Is The New Black”, nie jest to nowość dla obsady, ponieważ serial miał swoją premierę w 2010 roku. Pod koniec czwartego sezonu Poussey Washington zmarła, a Taystee (Danielle Brooks) stanęła przed sądem za morderstwo drugiego stopnia. Teraz, 27 lipca, szósty sezon powróci na Netflix. W pierwszym odcinku serial porusza temat handlu narkotykami, a w drugim brutalność policji.

Lara Gessler

Magda Gessler jest jedną ze znanych polskich osobowości telewizyjnych. Urodziła się w Komorowie, a dorastała w Sofii, w Bułgarii. Jej matką jest Olga Borkowska, a ojcem Volkhart Muller. Na początku swojej kariery studiowała malarstwo w Madrycie.

Magda Gessler jest obecnie osobowością telewizyjną i malarką. Wystąpiła w wielu popularnych programach, takich jak MasterChef i Kuchenne Rewolucje. Jako restauratorka odwiedzała i próbowała ożywić upadające lokale. Jest również sędzią w polskiej wersji programu MasterChef. Wśród innych jej osiągnięć jest gwiazda Kuchennych rewolucji, programu o odnoszącym sukcesy szefie kuchni.

Chociaż nie ma prawdy w informacji o śmierci Magdy Gessler, pojawiła się informacja, że wystąpi w kampanii społecznej szóstego sezonu serialu Orange Is The New Black. To nie pierwszy raz, kiedy jest związana z serialem Netflixa, ponieważ pojawiła się również w jego czwartym sezonie, u boku Gemmy Collins.

Poprzedni artykuł

O czym jest Balladyna?

Następny artykuł

Czy będzie 3 część 365 dni?

Oceń artykuł: Czy to prawda że Magda Gessler nie żyje?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5