,,Dzień Przyjaciół Pszczół" - rodzinny piknik edukacyjny

  • 26.08.2019, 12:00 (aktualizacja 26.08.2019, 12:09)
,,Dzień Przyjaciół Pszczół" - rodzinny piknik edukacyjny Fot. Katarzyna Rólka
W ostatnią niedzielę sierpnia w Ogródku Jordanowskim odbył się rodzinny piknik edukacyjny ,, Dzień Przyjaciół Pszczół”. Na najmłodszych płońszczan czekało wiele atrakcji.

Zebrane dzieci powitała dyrektor płońskiego Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku – Marzena Kunicka oraz  Krystyna Marszał-Jankowska dyrektor wydziału polityki społecznej UM.

Na najmłodszych płońszczan czekało wiele atrakcji m.in. rozstrzygnięcie konkursów ,,Pszczółka”, zawody i zabawy pszczele prowadzone  przez Piotra Budziszewskiego – prezesa płońskiego Koła Pszczelarzy.  Na twarzach wszystkich dzieci gościł uśmiech. Tego dnia nie zabrakło oczywiście  słodkiej degustacji miodu, jak również można było nieodpłatnie skosztować kiełbaski z grilla.

Piknik ,,Dzień Przyjaciół Pszczół” miał na celu upowszechnianie wiedzy na temat życia pszczół i ich znaczenia w życiu człowieka. Niedzielne wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Było niezwykle kolorowe i przyjazne naturze, a słoneczna pogoda dopisywała. Tak wyglądała ostatnia niedziela wakacyjna w płońskim Jordanku.

Organizatorem imprezy ,,Dzień Przyjaciół Pszczół”  byli:  Urząd Miejski w Płońsku, Miejskie Centrum Kultury  w Płońsku, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, Koło Pszczelarzy w Płońsku przy współpracy Nadleśnictwa Płońsk.

 

KATARZYNA  RÓLKA

FOT. KATARZYNA RÓLKA

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe