By tradycji stało się zadość…

  • 5.12.2017, 09:10 (aktualizacja 05.12.2017 09:32)
  • Sylwia Sobótka
By tradycji stało się zadość… Sylwia Sobótka
W środę, 29 listopada w przeddzień popularnych Andrzejek w Domu Dziecka oraz Miejskim Centrum Kultury w Płońsku zorganizowano wieczór wróżb andrzejkowych.

W Domu Dziecka ten wieczór minął niezwykle radośnie. Dzieci i młodzież wzięli udział w kilkunastu konkursach i wróżbach przygotowanych przez wychowawców. Odbyło się losowanie imienia przyszłej sympatii, układanie butów w linii i sprawdzanie, której panny bucik pierwszy przekroczy próg, co miało zwiastować zamążpójście w przyszłym roku, wróżono z liczb oraz z kartek z kwiatami. Oczywiście nie mogło zabraknąć najbardziej popularnej wróżby – lania wosku przez dziurkę od  klucza. Wieczór zakończył się zabawą taneczną.

W Miejskim Centrum Kultury magiczny wieczór przygotowała grupa kuglarska Bezimienni. W holu MCK można było spotkać anioły, magów i cygankę wróżącą z dłoni. Magik pokazywał tricki z kartami a wróżbita przepowiadał przyszłość z magicznej kuli.

Sylwia Sobótka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe