Taekwon-do w Płońsku – egzaminy (FOTORELACJA)

  • 27.11.2017, 11:55 (aktualizacja 27.11.2017 12:01)
  • P. Grącki
Taekwon-do w Płońsku – egzaminy (FOTORELACJA)
Od sierpnia Taekwon-do Cobra z Płońska pracuje na wzmożonych obrotach. W sierpniu odbyło się Zgrupowanie Kadry Narodowej, w październiku seminarium z Wielkim Mistrzem C.K. Choi 9 dan a w listopadzie mieliśmy wyjazd na Intercontinental British Championship 2017 zakończony medalami na tak prestiżowych zawodach oraz egzamin, który odbył się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku.

Egzaminatorzy sprawdzali techniki nożne i ręczne, układy formalne, walkę sportową i samoobronę. Oczywiście nie zabrakło też rozbić. Umiejętności najmłodszych wzbudziły podziw  w niejednym rodzicu, gdyż dzieci z powodzeniem łamały deski technikami obrotowymi czy z wyskoku.

Należy pogratulować  ćwiczącym, zdobycia kolejnych stopni zaawansowania w Taekwon-do , które są  wyznacznikiem systematyczności oraz pracy  na zajęciach. Egzamin dał kolejny powód do dumy dla ćwiczących, rodziców a przede wszystkim dla trenera.  Rodzice mogli podziwiać  zdobyte umiejętności jak również wielką pewność siebie swoich pociech.  Systematyczność i zaangażowanie rodziców to podstawa w treningu dziecka. Dlatego dotarcie do czarnego pasa można śmiało porównać ze zdobyciem najwyższych laurów. Już nie długo zostaną wytypowane osoby do czerwcowego egzaminu DAN. A na razie najwyższe stopnie uczniowskie uzyskali a tym samym rozpoczęli przygotowania do egzaminu mistrzowskiego następujące osoby:

Kamil Śmigelski, Zygmunt Opałka, Jakub Jędrzejewski, Bartek Chmielewski

Przed nami Obóz zimowy i jak co roku Mikołajkowe Mistrzostwa Taekwon-do w Płońsku.

Więcej na stronie  http://www.akademiatkd.pl

Piotr Grącki

P. Grącki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe