Trendy prezentowe na dzień ojca

  • 28.04.2022, 17:00
  • Grupa Tipmedia
Trendy prezentowe na dzień ojca
Pomysł kupna koszulki na dzień ojca jest stosunkowo świeży. Od kilku lat obserwuje się jednak jego rosnącą popularności. Koszulki na dzień ojca mogą mieć różny charakter – znajdziemy w sklepach t-shirty ze śmiesznymi napisami nawiązującymi do relacji z naszym tatą, pokazujące jego hobby w formie graficznej czy po prostu promujące jego ulubiony zespół czy książkę. Koszulki na dzień ojca mogą mieć za zadanie wzruszyć i przekazać coś głębszego – wówczas można zainwestować w odzież z napisami typu „kocham Cię tato” czy „mój tata jest najlepszy na świecie”.

 

O gustach się nie dyskutuje

Z pewnością koszulki na dzień ojca nie są prezentem dla każdego. Zwłaszcza te, uderzające we wrażliwe i intymne kwestie. Nie każdy będzie czuł się dobrze paradując z t-shirtem z wyznaniem miłości od własnego dziecka. Wówczas można postawić na koszulki na dzień ojca, które będą po prostu wykonane z wysokiej jakości materiału i będą służyć tacie latami. Każdy ucieszy się z t-shirtu z porządnej, ekologicznej bawełny, który nie będzie kurczył się po praniu i wytrzyma kilka sezonów.

Jeśli nie koszulki na dzień ojca, to co?

Załóżmy, że tata nie jest fanem t-shirtów albo ma swoje ulubione ubrania, z którymi się nie rozstaje i po prostu koszulki na dzień ojca w jego przypadku się nie sprawdzą. Na szczęście istnieje wiele innych opcji, aby zadowolić podarunkiem naszego tatę.

Każdemu mężczyźnie przydadzą się z praktycznych rzeczy – skarpetki oraz bokserki. To element garderoby, która jest zawsze wybrakowana. Postawmy w tym wypadku na klasyczne modele, które sprawdzą się u każdego.

Jeśli nie chcemy kupować ojcu odzieży – zawsze możemy wybrać jakieś gadżety dla majsterkowicza (pod warunkiem, że nasz tata lubi tego rodzaju robótki). Zestaw śrubokrętów, dobra wkrętarka czy klucze o różnych rozmiarach – z tego powinna ucieszyć się większość ojców.

Jeżeli nasz tata ma jakieś hobby – warto podpatrzeć co moglibyśmy mu ofiarować. Nową płytę ulubionego zespołu, rękawiczki do kopania w ogrodzie czy model samolotu do sklejania? W takiej sytuacji damy również do zrozumienia ojcu, że ciekawią nas jego zainteresowania.

Chodzi o pamięć i o gest, a nie o prezenty

O jednej ważnej kwestii nie powinniśmy zapominać. W takie dni jak dzień ojca, matki czy dziecka – nie są wcale najważniejsze prezenty. Poświęcenie uwagi, spędzenie wspólnego czasu razem czy po prostu okazanie zrozumienia, może okazać się czymś znacznie cenniejszym niż najdroższe wkrętarki czy koszulki na dzień ojca. Być może najlepszym prezentem będzie wspólne wyjście do kina, teatru czy chociażby restauracji, żeby porozmawiać i nadrobić stracone chwile. Nasi rodzice nie będą na tym świecie wiecznie – warto zdać sobie z tego sprawę w tak ważnym dniu. I budować wspomnienia, dopóki mamy taką szansę. Zabierzmy naszego tatę w jakieś ciekawe, nieznane mu miejsce. Weźmy wolny dzień od pracy i po prostu pojedźmy na piknik i szczerze porozmawiajmy. Z pewnością takie chwile będzie on nosił w sercu do końca życia – my z resztą też.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: