Allegro Smart! – mądry wybór i mnóstwo fantastycznych okazji

  • 02.09.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Allegro Smart! – mądry wybór i mnóstwo fantastycznych okazji
Każdy z nas wie, ile czasu potrafią zająć nam obowiązki domowe. W połączeniu z codziennym życiem zawodowym okazuje się, że czasami brakuje nam czasu na zrobienie zwykłych zakupów. Wyjazd do galerii handlowych bywa bezproduktywny i męczący. Idealnym rozwiązaniem są e-zakupy. Oferty można przeglądać na ekranie telefonu, tabletu, laptopa. Usługa Allegro Smart! wychodzi naprzeciw wszystkim zapracowanym i tym, którzy chcą robić zakupy w domowym zaciszu.

Allegro to największa polska platforma zakupowa. Polacy od 20 lat robią tam zakupy. Jej specjaliści stale dbają o podnoszenie jakości usług, a potwierdzeniem tego jest stworzenie Allegro Smart!

130 mln ofert i darmowe dostawy

Wybór towarów jest prawie nieograniczony. Na Allegro działa już ponad 140 tys. sprzedawców – głównie małych i średnich polskich firm handlowych. Liczba ofert przekroczyła 130 mln. To robi wrażenie.

Na Allegro mają Smart! – wyjątkową usługę dla każdego, dzięki której można oszczędzić czas i pieniądze. Do korzyści możemy zaliczyć ofertę darmowych dostaw bez limitu do ponad 27 tys. punktów odbioru w Polsce. W ramach pakietu zagwarantowane są bezpłatne zwroty towaru czy bardzo szybki kontakt z obsługą klienta. Na Allegro mają również gwarancję bezpieczeństwa finansowego transakcji i brak konieczności zapisywania karty płatniczej w serwisie.

Advertisement

Kolosalne oszczędności

Program Allegro Smart! to dwa rodzaje abonamentu:

• roczny za 49 zł – nielimitowana liczba przesyłek. Dla przypomnienia, jednorazowa przesyłka towaru to ok. 8 zł. Tutaj wychodzi jedynie 4,08 zł miesięcznie!

• miesięczny za 8,99 zł – nielimitowana liczba przesyłek.

Przesyłki można zamawiać zarówno do konkretnego punktu odbioru, jak i kurierem – ta druga opcja jest możliwa, gdy klient kupi towary za sumę przekraczającą 100 zł.

Darmowa dostawa do wybranego punktu odbioru jest możliwa przy jednorazowym zakupie za zaledwie 40 zł u jednego sprzedawcy. Z podanych w serwisie informacji możemy się dowiedzieć, że dzięki Allegro Smart! klienci zaoszczędzili już ponad 250 mln zł na kosztach dostawy. Usługa to także ogromne wsparcie sprzedawców – ci z nich, którzy ją oferują, od wprowadzenia usługi odnotowali wzrost liczby transakcji o 37 proc.

Wygodna sieć punktów odbioru

Allegro Smart! to ponad 27 tys. punktów odbioru rozsianych po całej Polsce. Możesz więc wybrać miejsce blisko swojej pracy, szkoły czy domu. Zakupy nigdy nie były tak udane i wygodne jak z Allegro Smart!

Paczki można odbierać w:

  • Paczkomatach dostępnych 24 godziny na dobę;
  • sklepach sieci Żabka;
  • oddziałach Poczty Polskiej;
  • na stacjach Orlen;
  • kioskach RUCHu.

Jakość, pewność, bezpieczeństwo

Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z oferty Allegro Smart!, mają gwarancję darmowego zwrotu towarów. Powodów może być wiele i nie trzeba się z nich tłumaczyć. Aby odzyskać pieniądze, wystarczy spakować zakupy do paczki i zanieść ją wraz z etykietą do punktu odbioru. Allegro Smart! to zero dodatkowych kosztów i gwarancja komfortu na każdym kroku.

Specjalne okazje dla uczestników Allegro Smart!

Abonenci Allegro Smart! codziennie mają dostęp do atrakcyjnych promocji, które są przygotowane specjalnie dla nich – wyjątkowe marki w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dostępność ofert widzą jedynie użytkownicy abonamentu.

Miłośnicy kultury docenią na pewno możliwość kupowania biletów na imprezy i koncerty w systemie presale – czyli dużo wcześniej niż inni i w atrakcyjnych cenach.

Allegro Smart! to bezpieczne transakcje, szybka i darmowa dostawa oraz wyjątkowa oferta handlowa dla klientów. A przy tym ogromna oszczędność czasu. Nawet najbardziej zapracowana osoba znajdzie czas, by dokonać zakupów i cieszyć się chwilą dla siebie.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: