UWAGA! Dołącz do nowej grupy Płońsk - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Pływackie zmagania w Płońsku pełne emocji


W sobotę miały miejsce zawody pływackie „Pływam, bo lubię” w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Wydarzenie to, zorganizowane przez Pływacki Uczniowski Klub Sportowy oraz Szkołę Pływania i Płetwonurkowania, przyciągnęło wielu młodych pływaków. Uczestnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych, co stworzyło znakomitą atmosferę sportowej rywalizacji. W ciągu dnia uczestnicy, trenerzy oraz kibice mogli doświadczyć zaciętej, ale fair play rywalizacji.

W trakcie zawodów wiele radości i emocji towarzyszyło pływakom, którzy zmierzyli się w różnych konkurencjach. Zawody były nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, ale także do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń. Uczestnicy mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności przed rodzicami oraz przyjaciółmi, co tylko dodawało energii i motywacji do osiągania lepszych wyników.

Na zakończenie wydarzenia najlepsi zawodnicy otrzymali medale, w imieniu organizatorów wręczył je Burmistrz Miasta Płońsk. Wydarzenie „Pływam, bo lubię” z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników i wszystkich obecnych, a organizatorzy już myślą o kolejnych edycjach, które będą kontynuować tę wspaniałą tradycję. Sportowa pasja młodych pływaków oraz ich zaangażowanie w rywalizację pokazuje, jak ważne są takie inicjatywy dla lokalnej społeczności.

Źródło: Urząd Miasta Płońsk


Oceń: Pływackie zmagania w Płońsku pełne emocji

Średnia ocena:4.55 Liczba ocen:7


Zobacz Także