Płońsk zyskuje coraz większe zainteresowanie mediów dzięki dynamicznemu rozwojowi i inwestycjom, które są realizowane w mieście. Już w najbliższy czwartek, 25 czerwca, mieszkańcy będą mieli okazję posłuchać burmistrza Andrzeja Pietrasika w dwóch audycjach radiowych. W programach tych przedstawione zostaną najważniejsze przedsięwzięcia, które zmieniają oblicze Płońska. Dodatkowo, poruszone zostaną tematy związane z inwestycjami, w tym budową nowego stadionu miejskiego.
W czwartek, burmistrz pojawi się na antenach dwóch stacji radiowych, gdzie podsumuje dotychczasowe działania i odpowie na pytania dotyczące aktualnych projektów. Pierwsze z wystąpień będzie miało miejsce o godzinie 13:10 w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej, czyli KRDP Ciechanów, w programie „Gość Dnia”. Następnie o godzinie 18:00 burmistrz wystąpi w Radiu Płońsk w audycji „Narada”, podczas której skupi się na współczesnych wyzwaniach i planach rozwoju miasta.
Warto również zwrócić uwagę na Magazyn Samorządowy, który emitowany był na antenie radia RDC 23 czerwca. Burmistrz Pietrasik, jako gość tego programu, poruszał tematy związane z aktualnymi wyzwaniami dla samorządu oraz inwestycjami, które mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców Płońska. Wzrost zaangażowania mediów oraz otwarta komunikacja z mieszkańcami są ważnymi elementami, które wpływają na postrzeganie lokalnych działań i inwestycji.
Źródło: Urząd Miasta Płońsk
Oceń: Płońsk w centrum uwagi mediów – burmistrz w audycjach radiowych
Zobacz Także



