W Płońsku rozpoczną się prace związane z przebudową ulicy Zaułek, które są częścią Płońskiego Programu Budowy Dróg Lokalnych. Burmistrz Miasta, Andrzej Pietrasik, zrealizował formalności związane z podpisaniem umowy na stworzenie dokumentacji technicznej dla tej inwestycji. W ramach zadania przewidziane są różnorodne działania, od pozyskania map po uzyskanie niezbędnych zezwoleń. Wykonawca otrzymał na realizację projektu rok od daty podpisania umowy, za którą zapłacone zostanie 68 880,00 zł brutto.
Umowa na wykonanie dokumentacji technicznej została podpisana z Michałem Czernickim, właścicielem firmy KAPPA CONCEPT, która zaoferowała najkorzystniejszą cenę w przeprowadzonym przetargu. Prace mają rozpocząć się od etapu pozyskiwania map do celów projektowych. W dalszej kolejności zrealizowane zostaną niezbędne formalności związane z uzyskaniem zezwoleń na przeprowadzenie robót budowlanych.
Cały projekt ma na celu nie tylko modernizację samej ulicy, ale również polepszenie jakości infrastruktury w Płońsku. Mieszkańcy mogą oczekiwać zwiększenia bezpieczeństwa oraz komfortu poruszania się po przebudowanej jezdni. W miarę postępu prac władze miasta będą na bieżąco informować o wszelkich istotnych zmianach i terminach związanych z realizacją projektu.
Źródło: Urząd Miasta Płońsk
Oceń: Nowe Plany dla Ulicy Zaułek w Płońsku
Zobacz Także

