Kierowco, dziś rusza akcja policji „Alkohol i narkotyki”

  • 14.12.2017, 09:23 (aktualizacja 14.12.2017, 09:27)
  • info za KPP Płońsk
Kierowco, dziś rusza akcja policji „Alkohol i narkotyki”
W dniach 14-15 grudnia policjanci „drogówki” prowadzić będą działania prewencyjno – kontrolne pod nazwą „Alkohol i narkotyki”. Głównym zadaniem policjantów będzie przeciwdziałanie kierowaniu pod wpływem alkoholu i kontrola stanu trzeźwości maksymalnej liczby kierowców.

Podczas działań, policjanci płońskiej drogówki wykorzystywać będą urządzenia i testery, służące do wykrywania substancji odurzających w organizmie.

Kierowcy łamiący elementarne zasady bezpiecznej jazdy,  będąc pod wpływem alkoholu lub narkotyków są dużym zagrożeniem dla samych siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Osoby siadające za kierownicą pod wpływem alkoholu lub środków odurzających muszą się liczyć z konsekwencjami.

 

info za KPP Płońsk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe