Rozpoczęcie roku szkolnego w płońskiej ,,Trójce”

  • 01.09.2022, 18:49 (aktualizacja 02.09.2022, 11:09)
Rozpoczęcie roku szkolnego w płońskiej ,,Trójce” Fot. Katarzyna Rólka
W słoneczny poranek, 1 września 2022r., uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku uroczyście zainaugurowali nowy rok szkolny.

Dyrekcja szkoły serdecznie przywitała wszystkich zebranych, a ciepłe słowa skierowała również w stronę  uczniów, życząc im jak najlepszych ocen oraz owocnego odkrywania i pogłębiania swoich zainteresowań.

Podczas inauguracji bieżącego roku szkolnego Wicedyrektor Ewa Kiraga przypomniała sukcesy edukacyjne uczniów oraz świetne wyniki z egzaminu ósmoklasisty.

Na uroczystości przybyli także: dyrektor Wydziału Polityki Społecznej- Krystyna Marszał-Jankowska, Przewodniczący Rady Rodziców - Adrian Golacik oraz Proboszcz parafii pw. Św. Ojca Pio ks. -Tomasz Markowicz. Zaproszeni goście życzyli uczniom i nauczycielom samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby po wakacjach z nową energią przygotować się do rozpoczynających się zajęć.

 

KATARZYNA RÓLKA

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe