Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Fundacji ,,Miód i Malina”

  • 13.08.2022, 14:32 (aktualizacja 19.09.2022, 15:52)
Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Fundacji ,,Miód i Malina”… Fot. Katarzyna Rólka
Łowienie na spławik cieszy się dobrze ugruntowaną tradycją i ma ogromne grono zwolenników. Trudno znaleźć miłośnika łowienia, który nigdy nie próbował swoich sił w tej metodzie, która daje zresztą całkiem spore pole do popisu. W sobotę, 13 sierpnia na płońskich ,,Rutkach” odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Fundacji ,,Miód i Malina”.

- ,,Nasza Fundacja ma na celu wspieranie wszelkich inicjatyw sportowych, społecznych, zdrowotnych nie tylko tych związanych z pszczelarstwem. Zawody wędkarskie to świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i na łonie natury . Zawody na naszym małym akwenie to również męska rywalizacja sportowa i integracja naszych mieszkańców. Ufundowaliśmy pięć nagród głównych za 1, 2, 3 miejsce ale również dwie specjalne . Życzę  połamania wędek  uczestnikom"- powiedział naszej redakcji prezes Fundacji ,, Miód i Malina” Piotr Budziszewski.

Zawody wędkarskie na płońskim akwenie ,,Rutki” trwały w godz. 8.00-11.00., na których obecny był także prezes płońskiego PZW – Jerzy Krajewski.

Po godz. 11.00 komisja wyłoniła zwycięzców, którym puchary wręczali: prezes Fundacji ,,Miód i Malina” – Piotr Budziszewski oraz członkowie zarządu – Iwona Budziszewska i Piotr Górecki.

Zwycięzcami zostali:

1 miejsce: Bartczak Tadeusz

2 miejsce: Cendrowski Henryk

3 miejsce: Wasilewski Alan

Przyznano także dwa dodatkowe puchary dla najmłodszych wędkarzy, którymi zostali : Żelasko Krystian i Zatorski Wiktor.

Ponadto  każdy ze zwycięzców otrzymał słoik pysznego miodu. Było więc i na słodko.

 

KATARZYNA RÓLKA

FOT. KATARZYNA  RÓLKA

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe