Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile - już w Sklepie Play

  • 23.05.2022, 10:49 (aktualizacja 23.05.2022, 11:00)
Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile - już w Sklepie Play
Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile jest już dostępna do pobrania w Sklepie Play!

Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile jest już dostępna do pobrania w Sklepie Play! Obsługa zdalna stanowi dziś bardzo ważny element polityki konsumenckiej. W Domu Ubezpieczeniowym Spectrum od wielu lat posiadamy rozwiązania, które to umożliwiają – chociażby Panel Klienta na stronie internetowej czy możliwość zakupu ubezpieczeń online. SPECTRUM mobile w innowacyjny sposób scala dostępne dotychczas narzędzia i oferuje wiele nowych funkcji. Z zalet oprogramowania mogą skorzystać nie tylko nasi Klienci, ale wszyscy użytkownicy, którzy zainstalują naszą aplikację ubezpieczeniową na swoim urządzeniu.

Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile to wygodny sposób na zarządzanie swoimi polisami i podręczne kompendium wiedzy o wszystkich rodzajach ubezpieczeń. Zawiera również wirtualnego asystenta, który podpowiada, co zrobić w razie szkody i w jaki sposób ją zgłosić. Jeżeli dojdzie np. do kolizji, która nie wymaga interwencji policji, użytkownik może samodzielnie w aplikacji sprawdzić OC sprawcy po numerze rejestracyjnym lub stworzyć oświadczenie sprawcy za pomocą praktycznego generatora. Oprogramowanie umożliwia wgrywanie zdjęć związanych ze szkodą, informuje o przydatnych numerach alarmowych, a także ułatwia kontakt z najbliższą stacją pomocy drogowej. Równie łatwo na podstawie lokalizacji można znaleźć placówkę SPECTRUM w swojej okolicy. Aplikacja umożliwia też wybór ulubionego Doradcy Klienta, którego numer będzie dostępny pod skrótem połączenia z ekranu startowego. Dzięki temu kontakt z zaufanym ekspertem jest bardzo prosty i szybki – za pomocą jednego kliknięcia.

Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile to kieszonkowy świat ubezpieczeń – dzięki niej użytkownik ma pod ręką przydatne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno podczas poszukiwania odpowiedniej oferty, jak i wtedy, gdy z polisy trzeba będzie skorzystać. Intuicyjna nawigacja i czytelny interfejs sprawiają, że obsługa aplikacji jest bardzo prosta – w mgnieniu oka można znaleźć potrzebne narzędzie. Oprogramowanie jest dostępne w Sklepie Play dla urządzeń opartych na systemie Android w wersji 7.0 lub nowszej. Dodatkowe informacje oraz wsparcie możesz uzyskać także w placówkach Domu Ubezpieczeniowego Spectrum.

 

BEATA ZIELIŃSKA
kierownik Oddziału DUS SPPECTRUM w Płońsku 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe