Uczniowie SP1 z wyróżnieniami w konkursach powiatowych

  • 21.01.2022, 14:54 (aktualizacja 24.01.2022, 11:09)
Uczniowie SP1 z wyróżnieniami w konkursach powiatowych Fot. zbiory SP1
Kreatywność uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Płońsku znów dała znać o sobie. Uczniowie rozwijają swoje pasje i zainteresowania podczas zajęć pozalekcyjnych, a efektem wielu działań jest udział w konkursach zewnętrznych. Szkoła może pochwalić się bieżącymi osiągnięciami uczniów, których prace konkursowe zostały wyróżnione.

W konkursie pod nazwą „Płoński Turniej Wielkiegoż LEMA”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 4 w Płońsku, uczennice klasy II a - Anna Jabłońska i Julia Jabłońska - zajęły III miejsce w kategorii SCHOLLAND CARROS. Wykonały konstrukcję przestrzenną pt. „Jego LEMinencja Robot”. Dziewczęta wykazały się dużą pomysłowością.Do wykonania swojej pracy użyły głównie materiałów odpadowych, nadając im „drugie życie”. Celem konkursu było rozwijanie twórczej wyobraźni uczniów, ich zdolności językowych, plastyczno- technicznych i manualnych, co w pełni wykazały tworząc swoją konstrukcję.

Innym konkursem był konkurs plastyczny „Ekobombka” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Płońsku. Nasze uczennice: Pola Andrzejewska (kl. III c) zdobyła I miejsce w kategorii wiekowej 7-10 lat, a Julia Dobies (kl. V a) - wyróżnienie w kategorii wiekowej 11-15 lat.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym, dziękujemy za piękne reprezentowanie szkoły na zewnątrz. Cieszymy się, że mamy zdolnych i kreatywnych uczniów, których umiejętności staramy się rozwijać na co dzień.

 

Info. za SP1 Płońsk

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe