Policjanci zabezpieczyli narkotyki. Znaleźli je u 51-letniego raciążanina!

  • 05.01.2022, 19:01 (aktualizacja 24.01.2022, 17:10)
Policjanci zabezpieczyli narkotyki. Znaleźli je u 51-letniego raciążanina! Fot. zbiory KPP Płońsk
We wtorek, 4 stycznia po południu policjanci z Komisariatu Policji w Raciążu, realizując własne ustalenia, dokonali przeszukania jednego z mieszkań na terenie miasta.

W jego trakcie, w skrzynce elektrycznej na klatce schodowej bloku, znaleźli plastikową puszkę i szklany słoik, w których były torebki foliowe z białym proszkiem i krystaliczną substancją. Z informacji jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że znalezione substancje należą do 51-letniego raciążanina. W czasie przeszukania mieszkania mężczyzny raciąscy stróże prawa znaleźli papierośnicę, w której znajdowała się foliowa torebka z taką samą zawartością. 51-latek przyznał się do tego, że wszystkie znalezione substancje należą do niego i twierdził, że posiada je na własny użytek. Przeprowadzone wstępne badanie wykazały, że zabezpieczony przez policjantów proszek i krystaliczna substancja to narkotyki - amfetamina i mefedron, o łącznej wadze blisko 114 gramów.

51-latek z Raciąża usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Info za KPP Płońsk

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe