Kiermasz Bożonarodzeniowy w Raciążu za nami

  • 08.12.2021, 13:43 (aktualizacja 12.01.2022, 19:34)
Kiermasz Bożonarodzeniowy w Raciążu za nami                   Fot. Katarzyna Rólka
W niedzielę, 5 grudnia przy MCKSiR w Raciążu odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Wystawcy zaoferowali wszystko to, czego w świątecznym okresie potrzeba oraz to co uzupełni domy i przystroi choinki.

Kiermasz  bożonarodzeniowy, jako impreza cykliczna wpisał się już na stałe w przedświąteczny krajobraz Raciąża.

Asortyment kiermaszu był niezwykle atrakcyjny, było ok. 16 wystawców, w tym Koła Gospodyń Wiejskich.  Stragany ze świątecznymi ozdobami, słodkości, maskotki, rękodzieło i atrakcje dla całych rodzin czekały na zwiedzających przy raciąskim Miejskim Centrum Kultury Sportu i Rekreacji.

Była to okazja do zatrzymania się w przedświątecznej krzątaninie i chociaż pandemia koronawirusa wzbiera na sile, to jednak zapały rosły, a świąteczna atmosfera gęstniała.  

Ponadto w ramach kiermaszu o godz. 15.00  odbył się interaktywny  spektakl bożonarodzeniowy dla całych rodzin  w budynku MCKSiR. Mimo mroźnej aury nie zabrakło w niedzielę zwiedzających raciążan, którzy kupowali świąteczne ozdoby na święta.

Oczywiście obecny był także dyrektor raciąskiego MCKSiR  - Artur Adamski, który powiedział naszej redakcji: -,,W tamtym roku nie było kiermaszu bożonarodzeniowego. Jest to wydarzenie cykliczne w Raciążu i w tym roku postanowiliśmy zorganizować kiermasz z zachowaniem wszelkich norm sanitarno-epidemiologicznych, dlatego zorganizowaliśmy go na zewnątrz, w parku.  Rozmawiając z mieszkańcami są oni zadowoleni z kiermaszu” –  mówił nasz rozmówca.

Podczas kiermaszu odbyła się także akcja charytatywna dla Kuby Jagodzińskiego.

 

TEKST I FOT. KATARZYNA  RÓLKA

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe