Komunikat Urzędu Miejskiego w Płońsku z dnia 29 listopada 2021 r.

  • 29.11.2021, 19:38 (aktualizacja 08.12.2021, 16:22)
Komunikat Urzędu Miejskiego w Płońsku z dnia 29 listopada 2021 r.
Od poniedziałku, 29 listopada zmienia się sposób obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Płońsku. Ze względu na bezpieczeństwo osób przebywających w ratuszu interesanci urzędu będą obsługiwani pojedynczo – w śluzie znajdującej się przy wejściu od ul. 1 Maja.

Z tego powodu prosimy naszych interesantów o wcześniejsze umówienie telefonicznie terminu swojej wizyty w Urzędzie. Wykaz telefonów do poszczególnych wydziałów i referatów znajdą Państwo na naszej stronie: https://plonsk.pl/kontakt.html

Zapewni to sprawniejszą, szybszą i bezpieczniejszą obsługę.

Zachęcamy jednocześnie do korzystania z platformy ePUAP, profilu zaufanego i poczty elektronicznej. W razie problemów technicznych – prosimy o kontakt telefoniczny – służymy naszą pomocą.

Uwaga! W kasie Urzędu Miejskiego interesanci będą obsługiwani pojedynczo i przy zachowaniu bezpiecznego dystansu. Jednocześnie informujemy, że opłaty, których dokonywali Państwo w kasie urzędu, będą mogli Państwo dokonywać bezpłatnie w trzech punktach Banku Spółdzielczego w Płońsku: przy ulicy Płockiej 28 (siedziba banku), Płockiej 39 (Starostwo Powiatowe) i przy ulicy ks. Romualda Jaworskiego 5.

Urząd Miejski będzie pracował przez 5 dni w tygodniu – w poniedziałki od g. 8 do 18, a od wtorku do piątku – od g. 8 do 16. Urząd Stanu Cywilnego będzie pracował od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16.

Straż Miejska w Płońsku będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 6-22, a w sobotę i w niedzielę od godz. 6 do 14.

Interesanci Urzędu Stanu Cywilnego, Straży Miejskiej i Referatu Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej będą obsługiwani pojedynczo – wejście wyłącznie od strony ul. ks. J. Popiełuszki.

Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa: noszenie maseczek i zachowywanie dystansu. Prosimy także o wyrozumiałość i wzajemne zrozumienie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

 

Sekretarz Miasta

Andrzej Bogucki

 

 

                 

 

 

 

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe