Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Eko Bombka"

  • 29.11.2021, 12:02 (aktualizacja 02.12.2021, 20:01)
Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Eko Bombka"
Uwaga! Powiatowy Konkurs Plastyczny "Eko Bombka". Starostwo Powiatowe w Płońsku zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu płońskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Eko Bombka". Na prace czekamy do 3 grudnia 2021r.

- ,,Zbliża się grudzień, a my jako Starostwo Powiatowe w Płońsku zapraszamy uczniów ze szkół z terenu powiatu płońskiego do udziału w naszym konkursie i wykonywania ozdób świątecznych z surowców naturalnych lub surowców wtórnych, którym można dać drugie życie - zaprasza Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński.

REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „EKO BOMBKA”

Starostwo Powiatowe w Płońsku zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu Powiatu Płońskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „EKO BOMBKA”.

ORGANIZATOR KONKURSU:
Starostwo Powiatowe w Płońsku

PRZEDMIOT KONKURSU:
Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie w większości z surowców wtórnych, przestrzennej pracy plastycznej – bombki lub innej ozdoby bożonarodzeniowej. Waga i wielkość ozdoby muszą być odpowiednie, tak aby można ją było zawiesić na choince.

CEL KONKURSU:
Konkurs ma na celu promowanie zachowań proekologicznych poprzez rozwijanie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży oraz pobudzanie wyobraźni i kształcenie inwencji twórczej.

UCZESTNICY:
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu Powiatu Płońskiego. Konkurs skierowany jest do uczestników indywidualnych. Uczestnik może zgłosić do konkursu nie więcej niż jedną pracę.

ZASADY I WARUNKI UDZIAŁU:

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie jednej, samodzielnie wykonanej z surowców wtórnych bombki lub innej ozdoby choinkowej.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie prace, które wcześniej nie zostały zgłoszone do innych konkursów.

Prace, które nie będą spełniały określonych w regulaminie wymagań, w szczególności bez wypełnionej karty zgłoszenia, nie będą brane pod uwagę.

Pracę konkursową wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (załącznik do Regulaminu) należy dostarczyć do Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, pokój 313), w nieprzekraczalnym terminie do 3 grudnia 2021 r. do godziny 15.00 lub przesłać na adres: Referat Promocji i Komunikacji Społecznej, Starostwo Powiatowe w Płońsku, ul. Płocka 39, 09-100 Płońsk z dopiskiem Powiatowy Konkurs Plastyczny „EKO BOMBKA” do dnia 3 grudnia 2021 r. (decyduje data stempla pocztowego).


OCENA PRAC:

Zgłoszone prace zostaną poddane ocenie przez Komisję Konkursową, powołaną przez Organizatora.

Oceny prac dokona Komisja Konkursowa, a wyniki oceny zostaną podane w dniu 10 grudnia 2021 r. na stronie internetowej www.powiat-plonski.pl oraz na Facebooku Starostwa Powiatowego w Płońsku.

Przy ocenie prac konkursowych Komisja będzie brała pod uwagę następujące kryteria:

- wykorzystanie surowców wtórnych lub innych materiałów ekologicznych,
- inwencję i pomysłowość podejścia do tematu,
- estetykę wykonania prac.

Komisja Konkursowa oceni prace w trzech kategoriach wiekowych:

7-10 lat,

11-15 lat,

16+

Komisja Konkursowa sporządzi protokół konkursu, a jego wyniki zostaną podane do wiadomości na stronie internetowej www.powiat-plonski.pl oraz na Facebooku Starostwa Powiatowego w Płońsku.

NAGRODY:
Organizator przewiduje dla zwycięzców konkursu nagrody za I,II,III miejsce oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach. Organizator zastrzega sobie prawo do innego podziału nagród.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora oraz do publikacji w wydawnictwach wszelkiego typu, wydawanych przez Organizatora, w Internecie oraz lokalnych mediach.

Organizator zastrzega sobie prawo zatrzymania prac zgłoszonych do konkursu. Po rozstrzygnięciu konkursu prace zostaną wykorzystane do dekoracji choinki w Starostwie Powiatowym w Płońsku.

Uczestnik konkursu oświadcza, że wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody; umieszczenia danych we wszelkich materiałach promocyjnych dotyczących Konkursu publikowanych przez Organizatora, na stronie internetowej Organizatora i na Facebooku Organizatora oraz w lokalnych mediach.

Wszelkie kwestie nieuregulowane niniejszym regulaminem rozstrzyga Organizator.

Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

Organizatorzy nie odpowiadają za zaginięcie lub zniszczenie prac podczas transportu.

Uczestnik konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich weryfikacji.

Informacje nt. konkursu udzielane są w siedzibie Organizatora w Referacie Promocji i Komunikacji Społecznej, telefonicznie pod nr 23 662-77-64/66 wew. 146, 147 a także drogą mailową: [email protected]

Więcej informacji karta zgłoszenia oraz regulamin: https://www.powiat-plonski.pl/pl/aktualnosci/powiatowy-konkurs-plastyczny-eko-bombka.html

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

 

INFO ZA STAROSTWO POWIATOWE

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe