Pijana matka opiekowała się niemowlęciem!

  • 05.11.2021, 18:22 (aktualizacja 26.11.2021, 11:59)
 Pijana matka opiekowała się niemowlęciem!
W czwartek, 4 listopada przed południem policjanci interweniowali w ośrodku zdrowia w jednej z miejscowości na terenie gminy Raciąż. Z 3-miesięcznym dzieckiem zgłosiła się tam 32-letnia matka.

Personel medyczny wyczuł od kobiety alkohol i wezwał na miejsce policję oraz pracowników z ośrodka pomocy społecznej. Badanie na trzeźwość przeprowadzone przez policjantów wykazało w organizmie 32-latki ponad 1,6 promila. Niemowlę wyglądało na zaniedbane i niedożywione. Z relacji kobiety wynikało, że wypiła dwa piwa, a ojciec dziecka przebywa w delegacji. Nie była to pierwsza tego typu interwencja służb i instytucji pomocowych wobec matki dziecka. O niepokojącej sytuacji w tej rodzinie ponownie poinformowany został sąd rodzinny i nieletnich. Zarządzeniem sądu dziecko już zostało umieszczone tymczasowo w zakładzie opiekuńczym.

Po raz kolejny apelujemy do wszystkich o właściwą reakcję i nie pozostawanie obojętnymi, jeśli mamy podejrzenie, że w danej rodzinie, ,,u sąsiadów” mogą występować tego rodzaju sytuację. Słysząc awantury, płacz dziecka nie bójmy się zareagować i powiadomić odpowiednie instytucje i służby.

 

INFO ZA KPP PŁOŃSK

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe