Certyfikaty ,,Marka Przyjazne Mazowsze” wręczone!

  • 29.10.2021, 19:43 (aktualizacja 26.11.2021, 17:45)
Certyfikaty ,,Marka Przyjazne Mazowsze” wręczone! Fot. zbiory LGD PM Płońsk
W środę, 27 października 2021 r. podczas posiedzenia Rady Powiatu Płońskiego przedstawicielki LGD - Przyjazne Mazowsze Prezes Zarządu Danuta Kucińska oraz Zastępca Prezesa Agnieszka Matoblewska wręczyły Certyfikaty Marka Przyjazne Mazowsze, przyznane wnioskodawcom przez Kapitułę w III edycji. Nagrodzeni otrzymali również dyplomy gratulacyjne ze strony Elżbiety Wiśniewskiej Starosty Powiatu Płońskiego, Wicestarosty Krzysztofa Wrzesińskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Dariusza Żelasko.

Gratulujemy przyznanych certyfikatów.

Produkty lokalne są wyróżnikiem naszego regionu i jego wizytówką, warto je promować i wspierać.

Celem przyznawania certyfikatu Marka Przyjazne Mazowsze jest wyróżnienie produktów i przetworów żywnościowych wysokiej jakości, produkowanych na terenie LGD-Przyjazne Mazowsze i w najbliższej okolicy, ale także rękodzieła i rzemiosła, usług oraz inicjatyw promujących obszar LGD-PM.

W tym roku po raz trzeci Kapituła Marki Przyjazne Mazowsze przyznała 10 Certyfikatów w kategorii produkt/usługa/inicjatywa.

Certyfikaty odebrali:

W kategorii Produkt:

- Pani Katarzyna Rólka  za fotografię artystyczną i rękodzielnictwo (ozdabianie bombek i jajek ze styropianu),

- Pani Sylwia Lewicka z Koła Gospodyń Wiejskich „My Kobiety” z Szapska za kluski przecieraki oraz kiszkę ziemniaczaną,

- Pani Iwona Budziszewska z I i P. Budziszewscy Gospodarstwo Pasieczne  za miody naturalne północnego Mazowsza.

W kategorii Usługa:

- Pani Iwona Budziszewska z Gospodarstwa pasiecznego Piotr i Iwona Budziszewscy za pokazy edukacyjno-terapeutyczne o tematyce pszczelarskiej,

- Pan Piotr Dutkiewicz z firmy Everal Piotr Dutkiewicz za bazę pontonową Everal.

W kategorii Inicjatywa:

- Pani Katarzyna Rólka za prowadzenie plenerów malarskich w powiecie płońskim,

- Pan Mariusz Godlewski Burmistrz Miasta Raciąż , Pan Artur Adamski – Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Raciąż  za Jarmark Raciąski, wspólną inicjatywę Miasta i Gmina Raciąż  oraz MCKSiR w Raciążu.

 

Certyfikat uprawnia do posługiwania się znakiem Marka Przyjazne Mazowsze (do oznakowania wyróżnionych produktów, usług, inicjatyw logiem Marki), umieszczania informacji o wyróżnionych produktach, usługach i inicjatywach w materiałach promocyjnych, korzystania z działań promocyjnych oraz wsparcia merytorycznego ze strony LGD -Przyjazne Mazowsze. Certyfikat przyznawany jest w formie licencji pełnej na okres dwóch lat z możliwością przedłużenia. Licencja i używanie certyfikatu Marka Przyjazne Mazowsze jest bezpłatne. Tego dnia zostały również podpisane umowy licencyjne.

 

INFO I FOT.  ZA LGD PM PŁOŃSK

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe