Medal ,,PRO MASOVIA” SP3!

  • 15.10.2021, 20:42 (aktualizacja 26.10.2021, 19:07)
 Medal ,,PRO MASOVIA” SP3! Fot. zbiory SP3 Płońsk
W czwartek, 14 października 2021 r. na długo pozostanie w pamięci nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Tego dnia że z okazji Jubileuszu 75- lecia swojego istnienia placówka została uhonorowana zaszczytnym Medalem Pamiątkowym „PRO MASOVIA”.

Medal ten jest wyróżnieniem okolicznościowym nadawanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego osobom i instytucjom, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej realizacją swoich zadań wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza. Szczególne osiągnięcia płońskiej „Trójki” podkreślił Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik w liście skierowanym do Dyrektora Szkoły - Teodozji Gorlewskiej.

To zaszczytne wyróżnienie podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej na ręce Dyrektora Szkoły – Teodozji Gorlewskiej, w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego, przekazał Paweł Obermeyer – Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Ponadto za wieloletnią, owocną pracę dydaktyczno - wychowawczą oraz zaangażowanie w działalność na rzecz rozwoju i sprawnego funkcjonowania placówki nauczyciele otrzymali Dyplomy Uznania Marszałka Województwa.

KATARZYNA  RÓLKA

 

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe