W oczekiwaniu na Wielkanoc

  • 27.03.2021, 11:11 (aktualizacja 08.04.2021, 12:25)
 W oczekiwaniu na Wielkanoc Fot. zbiory SP3 Płońsk
Jak co roku, początek wiosny w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku to czas rozkwitu talentów! To właśnie wtedy sale lekcyjne zamieniają się w wielkie pracownie plastyczne.

Uczniowie klas młodszych, jeszcze będąc w szkole wykonali gigantyczne jajka. Dlaczego gigantyczne? Bo wyobraźnia uczniów sięga dalej niż każdemu się wydaje. Żeby je wykonać trzeba nie lada cierpliwości, talentu i… jajka o naprawdę mocnej skorupce. W efekcie powstały dzieła, na które wystarczy tylko rzucić okiem, aby przenieść się w świat baśniowych fantazji.

Warto zobaczyć prace uczniów, które zdobią przestrzeń wokół szkoły i przypominają o nadchodzących świętach wielkanocnych. Jest co podziwiać! Wszystkim młodym twórcom wielkie gratulacje  za wielki wkład pracy, pomysłowość i wytrwałość w działaniach.

 

KATARZYNA  RÓLKA

FOT. ZBIORY SP3

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe