Pijani awanturowali się nocą w hotelu, mieli przy sobie narkotyki, znieważyli policjantów i im grozili!

  • 05.03.2021, 18:51 (aktualizacja 15.03.2021, 15:54)
Pijani awanturowali się nocą w hotelu, mieli przy sobie narkotyki, znieważyli…
Do 3 lat więzienia grozi dwóm młodym mężczyznom, którzy awanturowali się w hotelu oraz znieważyli interweniujących wobec nich policjantów i im grozili. Funkcjonariusze znaleźli przy nich narkotyki. 25 i 29-latek trafili do policyjnego aresztu.

Kilka dni temu, w nocy z 2 na 3 marca policjanci z płońskiej patrolówki skierowani zostali do jednego z hoteli mieszczącego się niedaleko Płońska. Dwóch mężczyzn wynajmujących tam pokój, bardzo głośno puszczało muzykę i krzyczało używając przy tym wulgarnych słów. Zakłócali w ten sposób spoczynek nocny innych osób. Nie zareagowali w ogóle na wcześniejsze prośby obsługi i pracowników ochrony, dlatego na miejscu konieczna była interwencja policji.
Funkcjonariusze ustalili, że butnymi lokatorami są 25 i 29-letni mieszkańcy Torunia. Obaj mężczyźni wyraźnie się zdenerwowali faktem podjęcia wobec nich interwencji przez policjantów. Próbowali ich przekonać, że będą już cicho i nalegali by opuścili ich pokój. Gdy policjanci nie ustępowali, mężczyźni stali się agresywni, zaczęli im ubliżać i grozić. Zostali zatrzymani. Obaj byli nietrzeźwi.
W pokoju 25 i 29-latka na biurku policjanci znaleźli rozsypany biały proszek, a przy nim torebkę z zapięciem strunowym z suszem roślinnym i trzy zawiniątka foliowe z krystaliczną substancją. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana i mefedron.
Zatrzymani po nocy spędzonej w policyjnym areszcie i wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków i ich udzielania innym osobom, znieważenia funkcjonariuszy i stosowania wobec nich gróźb karalnych. Grozi im do 3 lat więzienia.

Info. za podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe