Płońska policja poszukuje 40-letniej Anny Strzelec

  • 29.01.2021, 12:18 (aktualizacja 29.01.2021, 16:33)
Płońska policja poszukuje 40-letniej Anny Strzelec Fot. zbiory KPP Płońsk Na zdjęciu Anna Strzelec
Płońska policja poszukuje 40-letniej Anny Strzelec zam. Mała Wieś, gm. Raciąż, pow. płoński. Kobieta w nocy z 26 na 27 stycznia br. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła.

40-letnia Anna Strzelec zam. Mała Wieś gm. Raciąż pow. płoński wyszła z domu, w którym zamieszkuje wraz z rodzicami, w nocy z 26 na 27 stycznia br., nie mówiąc nikomu dokąd się udaje. Bliscy zauważyli jej zniknięcie około godz. 1:00. Do chwili obecnej kobieta nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.
Zaginiona ma ok. 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała (lekka nadwaga), ma ciemno blond włosy do ramion i niebieskie oczy. W chwili wyjścia z miejsca zamieszkania ubrana była prawdopodobnie w szarą kurtkę do kolan, czarne dresowe spodnie, czarne kozaki i szarą czapkę z białym pomponem.
W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Anny Strzelec o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
1.Oficer dyżurny KPP w Płońsku 47 703 35 00 lub 47 703 35 50,

2. Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób KPP w Płońsku 47 703 35 85
3. Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

Informację można przesłać również drogą mailową na adres: [email protected]

Info. za KPP Płońsk

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe