W płońskim szpitalu optymistyczniej

  • 02.12.2020, 09:45 (aktualizacja 03.12.2020, 21:11)
W płońskim szpitalu optymistyczniej Fot. zbiory szpitala w Płońsku
Według wydanego 29 listopada br. na profilu Fb „Szpital w Płońsku” komunikatu epidemiologicznego, w płońskim szpitalu przebywa obecnie 11. pacjentów z potwierdzonym wynikiem SARS-CoV-2, w tym – 3. wymagających respiratoroterapii. 34. pracowników przebywa w izolacji domowej, 5 na kwarantannie, co stanowi około 4% kadry szpitala.

Warto odnotować, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni liczba chorych na koronawirusa hospitalizowanych w płońskim szpitalu zmniejszyła się o 23 osoby.
Od wtorku, 1 grudnia br. wznawiają przyjęcia następujące oddziały szpitalne: chorób wewnętrznych, chirurgiczny, rehabilitacji, rehabilitacji neurologicznej, reumatologiczny. Pozostałe oddziały pracują bez przerwy, również oddział położniczo-ginekologiczny, a także zakład rehabilitacji, przychodnia specjalistyczna i laboratorium.
Na dzień przed planową hospitalizacją wykonywane jest u pacjenta badanie PCR (stosowane w diagnostyce COVID-19). Prosimy zatem o wcześniejszy kontakt z sekretariatem oddziału - informują władze szpitala.

 

Red.

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe