Zatrzymany, poszukiwany listem gończym!

  • 28.09.2020, 13:12 (aktualizacja 07.10.2020, 18:16)
Zatrzymany, poszukiwany listem gończym!
Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań płońskiej Komendy wraz z policjantami Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu w poniedziałek rano, 28 września zatrzymali poszukiwanego listem gończym 30-letniego płońszczanina.

Mężczyzna nie stawił się w wyznaczonym terminie do jednostki penitencjarnej celem odbycia kary pozbawienia wolności, za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, ucieczkę z miejsca zdarzenia i nieudzielenie pomocy osobie poszkodowanej. W połowie marca br. sąd wydał nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego. Mężczyzna nie przebywał pod dotychczasowym adresem i przez kilka miesięcy ukrywał się on przed organami ścigania.14 września br. Sąd Rejonowy w Płońsku wydał za 30-latkiem list gończy.
Poszukiwany zatrzymany został tuż po godz. 6:00 w jednej z miejscowości na terenie gm. Sochocin. Był kompletnie zaskoczony wizytą policjantów i nie stawiał żadnego oporu podczas zatrzymania. Jak ustalili funkcjonariusze wkrótce, po raz kolejny miał zmienić miejsce swojego pobytu i opuścić teren pow. płońskiego. Został przewieziony do zakładu karnego.


Info. za podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe