Trwa remont drewnianego mostu w Gminie Sochocin

  • 21.08.2020, 15:11
Trwa remont drewnianego mostu w Gminie Sochocin Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
To kolejne działania inwestycyjne Powiatu Płońskiego /Powiatowego Zarządu Dróg zgodnie z zadaniem pt. „Remont drewnianego mostu JNI 30002810 przez rzekę Wkra w m. Kępa w ciągu drogi powiatowej nr 3035W od drogi (Sochocin – Konradowo – Malużyn) – Kępa – Smardzewo”.

Koszt realizacji zadania wynosi 608 411,87 zł (w tym roboty budowlane oraz nadzór inwestorski). Środki pochodzą z Powiatu Płońskiego oraz z Gminy Sochocin, która partycypuje w kosztach inwestycji w kwocie 100 tysięcy złotych,.

Termin wykonania zgodnie z podpisaną umową został wyznaczony do 30 listopada 2020 roku. Są duże rokowania, że przedmiotowe zadanie zostanie ukończone przed terminem.

 

Info. za Starostwo Powiatowe

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe