Konsultacje społeczne za nami!

  • 03.08.2020, 20:05
Konsultacje społeczne za nami! Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
W poniedziałek, 3 sierpnia o godzinie 10.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku odbyły się konsultacje społeczne, dotyczące planowanego przez Powiat Płoński projektu pn.„Aktywizacja społeczno- zawodowa niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Płońskiego poprzez oferowanie usług indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawę dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych”.

Podczas spotkania zaprezentowano możliwości jakie daje bycie partnerem Powiatu przy realizacji projektu. Spotkanie informacyjne związane było z analizą barier architektonicznych oraz analizą potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie transportu w powiecie płońskim.

Wzięli w nim udział przedstawiciele organizacji pozarządowych Stowarzyszenie ,,Spadochron"; Stowarzyszenie Idziemy Na Spacer, TPD Koło Pomocy Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Płońsku; Stowarzyszenie Niepełnosprawnych ,,Bądźmy Razem"; Fundacja Pracy Narodów, Adam Zieliński - Przewodniczący Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych, Agnieszka Piekarz - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku,  Ewa Długoszewska - Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Płońsku, przedstawiciele z lokalnych samorządów (z Gminy Sochocin) oraz pracownicy merytoryczni Starostwa.

- ,,Bardzo się cieszę z dzisiejszego spotkania w Starostwie. Dziękuję za zaangażowanie i liczny udział organizacjom pozarządowym i Przewodniczącemu Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Takie spotkanie jak to, to ważny element we współpracy i przeciwdziałaniu barierom transportowym i architektonicznym na terenie powiatu płońskiego." - informuje Agnieszka Piekarz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku.

 

Info. za Starostwo Powiatowe w Płońsku

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe