Tragiczny wypadek w Starej Wronie!

  • 23.07.2020, 17:33 (aktualizacja 11.08.2020, 10:53)
Tragiczny wypadek w Starej Wronie! Fot. KPP Płońsk
W środę, 22 lipca ok. godz. 21.30 na drodze W-571 w miejscowości Stara Wrona gm. Joniec, pow. płoński doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Jak wstępnie ustalono, jadący samochodem osobowym m-ki Volkswagen troje mieszkańców pow. pułtuskiego w wieku 21 i 36 lat, zauważyli stojący w rowie pojazd m-ki Renault. Kierujący VW postanowili zatrzymać się zobaczyć co się stało i udzielić ewentualnej pomocy osobom będącym w tym pojeździe. Swój samochód zatrzymali po prawej stronie drogi i we troje pobiegli do samochodu Renault. W tym pojeździe przebywał mężczyzna, który chciał, aby pomóc mu wyjechać z rowu. Mężczyzna nie posiadał żadnych obrażeń. Z uwagi na fakt, że wyczuli od tego mężczyzny alkohol, odmówili pomocy w „wyjechaniu” z rowu i poinformowali go, że powiadomią Policję. Takie zachowanie kierującego i pasażerów z VW wywołało agresję u mężczyzny z pojazdu Renault. Kierujący z VW i jego pasażerka udali się do swojego pojazdu, a chwilę po tym do samochodu chciał się udać trzeci pasażer. W momencie przebiegania przez jezdnię, wbiegł prosto pod nadjeżdżający pojazd m-ki Suzuki Vitara. Kierującą była 23-letnia mieszkanka pow. kutnowskiego. Pojazdem Suzuki podróżował jeszcze 25-letni mężczyzna i 2-letnie dziecko, którzy nie doznali żadnych obrażeń.
W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 36-letni mieszkaniec pow. pułtuskiego.
W chwili zdarzenia zarówno kierująca Suzuki Vitara jaki podróżujący VW byli trzeźwi.

Wobec mężczyzny przebywającego w pojeździe Renault (który miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu) prowadzone jest odrębne postępowanie.

Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Płońsku.

 

KPP Płońsk

podinsp. Grzegorz Osiński

 

 

                                                                                 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe