,,Foto nieRealizm" - wystawa w MCK

  • 27.06.2020, 10:15
,,Foto nieRealizm" - wystawa w MCK Fot. Krzysztof Martwicki
Taki tytuł nosi wystawa fotografii Roberta Ołdakowskiego w płońskim Miejskim Centrum Kultury. Wernisaż wystawy miał miejsce 26 czerwca.

Robert Ołdakowski jest fotografikiem pasjonatem, który w swym dorobku ma wystawy m.in. w Warszawie i Opinogórze, a także dyplomy kilku konkursów fotograficznych. Cały czas eksperymentuje z obrazem. Ostatnie lata pracy twórczej poświęcił na doskonalenie fotografii w tzw. bliskiej podczerwieni. I właśnie te fotogramy znalazły się na wystawie w Płońsku.

W rozmowie z „Extra-Płońsk”, Robert Ołdakowski przyznał, że jego obrazy to fotografia surrealistyczna. Oparta o skomplikowany system filtrów i obróbki, ze „zwykłego”, wydawałoby się, krajobrazu ma wyczarować magiczny, bajkowy świat, który z zasady ma po prostu cieszyć oko.

Wystawę można oglądać do końca lipca.

 

  Krzysztof Martwicki

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe