Podczas sesji podziękowano Jakubowi Rogowskiemu za maseczki

  • 18.06.2020, 20:08
Podczas sesji podziękowano Jakubowi Rogowskiemu za maseczki Fot. UM Płońsk
Jakub Rogowski właściciel firmy Rogowski Manufaktura Krawiecka otrzymał dziś podczas czwartkowej sesji w podziękowaniu za akcję maseczki dla Płońska - tabliczkę od burmistrza Płońska Andrzeja Pietrasika, przewodniczącego Rady Miejskiej i radnej Moniki Zimnawoda.

"Szanowny Panie,
w imieniu swoim, samorządu Gminy Miasto Płońsk, a przede wszystkim mieszkańców Płońska pragniemy serdecznie podziękować za zainicjowanie
i zrealizowanie wyjątkowej w historii naszego miasta akcji „Maseczka dla Płońska”.

Dzięki Pana bezinteresowności, wielkiemu sercu i solidarności z naszą lokalną wspólnotą mieszkańcy Płońska otrzymali bezpłatnie wyprodukowane w Pańskim zakładzie maseczki ochronne.

Choć epidemia koronawirusa nadal trwa, już dziś wiemy, że dzięki wyprodukowanym 25 tysiącom maseczek uchroniono nasze miasto przed zachorowaniami na Covid-19 i zapewniono poczucie bezpieczeństwa wielu płońszczanom.

Z wyrazami wdzięczności,
Andrzej Pietrasik
Henryk Zienkiewicz
Monika Zimnawoda"

 

Info. za UM Płońsk

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe