Serce stanęło przed TPD

  • 06.06.2020, 10:47 (aktualizacja 06.06.2020, 10:56)
Serce stanęło przed TPD Fot. zbiory TPD Płońsk
W środę, 3 czerwca przed TPD Koło Pomocy Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Płońsku pojawiło się olbrzymie serce.

To była duża niespodzianka dla całego Koła, kiedy niespodziewanie przyjechali z nim fundatorzy tj.  Paulina i Jakub Rogowscy. Serce ma służyć zbieraniu nakrętek, które już pierwszego dnia uzupełniła Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku.

Prezes stowarzyszenia  i jednocześnie radna miejska - Monika Zimnawoda  dziękuje fundatorom tego  serca, jak również proboszczowi parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe ks. kan. Zbigniewowi Sajewskiemu, który wyraził zgodę na postawienie serca  na tarasie domu parafialnego przed siedzibą TPD.

 

KATARZYNA RÓLKA

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe