Nietrzeźwy kierujący!

  • 14.05.2020, 18:02 (aktualizacja 22.05.2020, 12:13)
Nietrzeźwy kierujący! Fot. zdjęcie ilustracyjne
W środę, 13 maja ok. godz. 18.20 dyżurny KPP w Płońsku otrzymał zgłoszenie, że na trasie relacji Jurzyn – Cichawy może poruszać się pojazd m-ki VW, którego kierujący może być w stanie nietrzeźwości.

Policjanci z PP w Nowym Mieście zatrzymali do kontroli wskazany pojazd, którego kierującym był 51- letni mieszkaniec gm. Nowe Miasto. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku dalszych sprawdzeń okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, gdyż miał orzeczony zakaz przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie w 2018 roku, a pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Kierujący pojazdem wskazał osobę, której można przekazać pojazd. Policjanci sprawdzili tę osobę i nie mieli uwag co do stanu trzeźwości, ale  okazało się, że przybyły na miejsce 47- letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego jest poszukiwany listem gończym. Mężczyznę zatrzymano celem przewiezienia do Zakładu Karnego w Płocku.

Nietrzeźwy kierujący Volkswagenem, za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. 

 

 

KPP w Płońsku

podinsp. G. Osiński

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe