,,Wiedza i aktywność szansą na sukces" - Targi Edukacyjne w Poświętnem

  • 06.03.2020, 08:38 (aktualizacja 11.03.2020, 17:12)
,,Wiedza i aktywność szansą na sukces" - Targi Edukacyjne w Poświętnem Fot. Krzysztof Martwicki
W środę, 4 marca w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Poświętnem odbyły się XIX Targi Edukacyjne pod hasłem „Wiedza i aktywność szansą na sukces”.

Na Targach Edukacyjnych zaprezentowało się około 30 wystawców m.in. z Warszawy, Ciechanowa, Płocka i Płońska, ale także reprezentacje szkół i uczelni z województw Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego.

W godzinach 10-14.00 na Targach pojawia się ponad półtora tysiąca uczniów z płońskich szkół, ale także z terenu Powiatu Płońskiego – powiedziała Małgorzata Najechalska z MODR - Poza zwiedzaniem stoisk, młodzież uczestniczy także w atrakcyjnych zajęciach dotyczących m.in. czynników warunkujących trafny wybór dalszej ścieżki kształcenia, poznania lokalnego rynku pracy czy kreowania własnej marki osobistej.

Ponadto odbyły się także warsztaty i seminaria dla uczniów szkół średnich.

Targi Edukacyjne wsparli partnerzy: Starostwo Powiatowe w Płońsku,Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie,Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku. 

 

Krzysztof Martwicki

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe